akcijagirrig1

Распродажба на експонати во салонот на „Гир Риг“ во Охрид

Охрид, 12. октомври 2016 (ОХРИДПРЕС) – Повторно изненадување за сите потрошувачи од салонот за мебел „Гир Риг“ во Охрид.

akcijagirrig2– Во тек е големата распродажба и екстра попустот на одредени експонати во нашиот салон во Охрид. Посетете го салонот и пронајдете ги специјално обележаните производи кои се нудат со екстра попусти. Акцијата трае додека не се потрошат залихите, порачуваат од „Гир Риг“.

akcijagirrig3Сите модели кои се нудат во оваа акција, како и целокупниот асортиман на „Гир Риг“ можете да го погледнете во нивните салони во Охрид, Битола и Кичево. За дополнителни информации Ви стои на располагање и веб порталот на компанијата. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: Гир Риг