bistrocorner1

Нова АfterWork забава во Corner Bistro со Andrej & Cvijo

Охрид, 6. април 2017 (ОХРИДПРЕС) – Утре, 7 април, во Corner Bistro продолжуваат АfterWork забавите за сите кои сакаат во пријатна и релаксирана атмосфера да го „одбележат“ крајот на работната недела.

Утрешната забава ќе биде со почеток во 17:00 часот. Ќе има промоција на вино Alexandria Cuvee со промо цена од 600 ден.

Додека за музиката ќе бидат задолжени Andrej & Cvijo . (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива