inside3

INSIDE со двоен роденден – 18 години Интернет кафе и 10 години Inside Auto

Охрид, 20. април 2017 (ОХРИДПРЕС) – Оваа сабота, 22-ри април, познатата охридска компанија INSIDE организира супер акција во чест на 18-тиот роденден на најстарото Интернет кафе во државата INSIDE и 10 години INSIDE Auto.

– На нашите почитувани користници и купувачи им подаруваме бесплатен интернет и разговори за странство за сите посетители на Интернет кафе INSIDE, во сабота во периодот од 09:00 до 17:00 часот, порачуваат од INSIDE.

Овој петок слушајте Супер радио и во терминот од 10:00 до 16 часот ќе добиете вредни награди од INSIDE од каде слават двоен роденден за двојно задоволство – 18 години Интернет кафе INSIDE и 10 години INSIDE Auto. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива