cornerparty

Забава со Andrej & Cvijo во Corner

Охрид, 18. мај 2017 (ОХРИДПРЕС) – По прославата на првиот роденден, продолжуваат забавите во Bistro Corner.

Утревечер како заокружување на работната недела, за ваше добро расположение ќе се погрижат Andrej & Cvijo.

Почетокот на забавата е од 21: 00 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес   фото: архива