ambrosianadvor

Плажа Ambrosia викенд понуда – забава со Dj Erbil во недела од 14:00 часот

Охрид, 13. јули 2017 (ОХРИДПРЕС) – Оваа недела плажата Ambrosia нуди посебна викенд понуда – забава со Dj Erbil со почеток во 14:00 часот.

За пријатното музичко задоволсто на гостите ќе се погрижат и познатиот продуцент и музичар Даниел Јовески и Горан Папаз.

ambrosiaerbilПовелете на новата хит локација на охридското крајбрежје – плажа Ambrosia, на пешачката патека, во непосредна близина на Охрид. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива