diskotekapark3

Bang La Decks следната сабота во дискотека „Парк“

Охрид, 14. јули 2017 (ОХРИДПРЕС) – Идната сабота во дискотеката „Парк“ гостува најбараното диџејско дуо Bang La Decks.

„Kuedon”, „Utopia”, „Zouka” се само дел од нивните теми со кои стекнаа огромна популарност. Идната сабота, 22-ри јули подиумот во дискотеката „Парк“ ќе биде вистинското место за незаборавна забава. (Крај)

извор: ОхридПрес   фото: архива