dimitris_patsis_640x360

Познатиот DJ Dimitris Patsis вечерва во „Парк“

Охрид, 15. јули 2017 (ОХРИДПРЕС) – Ексклузивна и неповторлива забава вечерва во дискотека „Парк“.

Гостува популарниот диџеј од Грција, Dimitris  Patsis, кој настапува во мегапопуларниот Pearl Club во Калитеа. Почетокот е во 23:59 часот.

Бидете и вие дел од летната сезона во вашето омилно место за забави. (Крај)

извор:ОхридПрес    фото: архива