nastydeluxe

Охридскиот DJ Nasty deluxe ќе настапи на фестивалот Love & Happiness

Охрид, 14. јули 2017 (ОХРИДПРЕС) – Охриѓанецот Кристијан Нестороски, познат како DJ Nasty deluxe ќе биде дел од Love & Happiness фестивалот, кој ќе се одржува на плажата Градиште, на 22-ри овој месец.

DJ Nasty deluxe ќе настапи со свој сет, Techno &Tech House.

Инаку месецов DJ Nasty deluxe имаше настап во кафе барот „Ликвид“во Охрид, „Доминус“ во Македонски брод и „Оаза“ во Струга, како и на базенот во хотелот „Филип“. (Крај)

извор: ОхридПрес   фото: архива