ambrosianadvor

Денска журка на плажата Ambrosia

Охрид, 16. јули 2017 (ОХРИДПРЕС) – Одлична денска забава ве очекува на плажата Ambrosia.

За неа ќе се погрижат DJ Erbil, Горан Папаз и Даниел Јовески. Почетокот на журката е во 14:00 часот.

Уживајте во летото со супер атрактивната понуда на палажа Ambrosia. (Крај)

извор: ОхридПрес    фото: архива