djface

Вечерва во дискотека „Парк“ забава со DJ Face

Охрид, 16. јули 2017 (ОХРИДПРЕС) – По синоќешната екслузивна забава со популарниот грчки диџеј Dimitris Patsis, продолжуваат одличните журки во дискотека „Парк“.

Вечерва со свој сет настапува охридскиот диџеј Александар Илијоски – DJ Face. Почетокот е во 23:59 часот.

Бидете  дел од летната сезона во вашето омилно место за забави. (Крај)

извор:ОхридПрес    фото: архива