djpancho

Dj Pancho оваа среда во дискотека „Парк“

Охрид, 17. јули 2017 (ОХРИДПРЕС) – Оваа среда, 19-ти јули, подиумот во дискотеката Парк ќе биде резервиран за Hip hop и R&B.

Оттаму ветуваат одлична журка со Dj Pancho. Почетокот е во 23:59 часот.

Не дозволувајте да ви раскажуваат, бидете дел од забавите во дискотека „Парк“. (Крај)

извор: ОхридПрес   фото: архива