tehnopolis1

Отворен новиот Home Centar во Охрид „Технополис“ (Фото)

Охрид, 5. август 2017 (ОХРИДПРЕС) – Понудата на бела техника и се` што е потребно за еден современ дом во Охрид од денес е побогата за уште еден објект.

tehnopolis2 tehnopolis3Денес беше свечено отворен новиот Home Centar во Охрид – „Технополис“ на улицата „Јане Сандански“ бр. 64, вила „Лихнид“.

tehnopolis4 tehnopolis5 tehnopolis6 tehnopolis7– Имаме широк асортиман на проверени и квалитетни производи од реномирани производители. Сето тоа ќе може да се купи по исклучително поволни цени, прилагодени на секој џеб, велат од „Технополис“. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес