cornerzabava2

Забава со Filip & Marko вечерва во Bistro Corner

Охрид, 1. септември 2017 (ОХРИДПРЕС) – По успешната летна сезона исполнета со врвни музички настани, но и многу забава за охриѓани и гостите, во Bistro Corner продолжуваат најдобрите вечерни свирки.

За одлична атмосфера и опуштање по работните обврски, вечерва ќе се погрижат Filip & Marko.

Забавата е со почеток во 22:00 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива