angelsofamsterdam

Оваа сабота – Last Summer Party со Angels of Amsterdam во Discoteque PARK

Охрид, 8. септември 2017 (ОХРИДПРЕС) – Од Discoteque PARK испраќаат отворена покана до сите за последната летна забава за оваа сезона со прекрасните Angels of Amsterdam.

– Не пропуштајте ја оваа ноќ за да не Ви раскажуваат. Сабота 09.09.2017 година, старт во 23:59 часот. Ве очекуваме. Билети можете да купите во предпродажба по цена од 150 денари на штандот на потегот од ТЦ „Амам“ до „Летница“. За повеќе инфо и резервации јавете се на 076/288-698, порачуваат организаторите.

извор: ОхридПрес фото: архива