cleanexponuda

Мега есенски попусти и понуди од Cleanex Professional

Охрид, 12. септември 2017 (ОХРИДПРЕС) – Во пресрет на дождливата есен и студените ноќи, Cleanex Professional, Вашиот градски сервис за хигиена Ви нуди специјална понуда.

– До крајот на овој месец, за перење на ќебиња, јоргани и јамболии во количина од над 10 килограми, добивате 30% попуст. Истите ќе Ви бидат вратени во рок од 24 часа, подготвени за употреба, порачуваат од Cleanex Professional.

За дополнителни информации можете да го побарате нивниот тим на 075/984-482. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива