struga

Пријавен за исчезнат 25 годишен стружанец

Струга, 14. септември 2017 (ОХРИДПРЕС) – Вчера во 11:00 часот, 44 годишниот А.М. од Струга го пријавил за исчезнат својот син, 25-годишниот А.Ш. информираат од МВР.

Лицето, претходниот ден околу 08:00 часот заминал од заедничкиот дом и се упатил во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. (Крај)

извор: МВР фото: архива