soobrakajkabolnica2

Ноќеска сообраќајка кај Кружниот тек до Општа болница

Охрид, 17. септември 2017 (ОХРИДПРЕС) – Сообраќајна незгода во која учествуваа две возила се случи ноќеска, нешто по 02:00 часот на Кружниот тек, кај ЈЗУ Општа болница – Охрид.

Според фотографиите кои до нашата редакција ги испратија читатели на OhridPress, возилата претрпеле поголеми оштетувања.

Повеќе информации во текот на денешниот ден. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес