backdoorband

The Backdoor band во сабота во Тераса „Аквариус“

Охрид, 3. октомври 2017 (ОХРИДПРЕС) – Групата The Backdoor Band во сабота, 7- ми октомври, ќе имаат свој настап во Тераса „Аквариус“.

Љубителите на рок музиката повторно ќе може да уживаат во нивните авторски песни, како и избор на песни од светската рок сцена.

Свирката е со почеток во 22:00 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива