corner_zurki_640x360

Викенд журки во Bistro Corner

Охрид, 12. октомври 2017 (ОХРИДПРЕС) – Викендов поминете го  во пријатната атмосфера на Bistro Corner, на почетокот од охридската чаршија.

Утревечер за добрата забава ќе се погрижат момците од бендот Balkan Jam.

Во сабота пак, атмосферата ќе ја загреваат енергичното дуо Пикси & Перо од Кавадарци. Почетокот на забавите е во 22:00 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива