agenda_corner_640x360

Afterwork забава во Корнер со Balkan Jam, DJ Crazy Slave и Жанко Зш

Охрид, 22. декември 2017 (ОХРИДПРЕС) – Afterwork забава и богата агенда и овој викенд во бистро Корнер.

Денеска од 17:00 часот за петочно релаксирање после рабоните обврски ќе се погрижат Balkan Jam. После 21:00 часот забавата ќе премине во рацете на Дј Крези Славе, а ќе има специјална промоција на Тиквеш вина, по цена од 500 денари

И оваа недела своја шоу програма ќе има водителот од Супер радио Жанко Зш Голабоски.

Утревечер пак, за добрата забава ќе се погрижат Марко и Филип. Почетокот е во  21:00 часот.

– Бидете дел од најубавите забави во градот, порачуваат од бистро Корнер. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива