crncodukan1

Ново место за забава и дружење во Охрид „Central Irish Pub“ (Фото)

Охрид, 4. февруари 2018 (ОХРИДПРЕС) – Угостителската понуда во Охрид од синоќа е побогата за уште едно ново место за забава и дружење, новиот „Central Irish Pub“.

crncodukan3crncodukan4Се наоѓа на улицата „Македонски Просветители“ во строгиот центар на Охрид, на локацијата на поранешниот „Балабан“ бар.

crncodukan2Сопствениците ветуваат пријатно место за дружење и проверена забава. Наскоро ќе има и вкусни специјалитети од кујната на „Central Irish Pub“, кои ќе бидат збогатени со одбрана музика. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива