Избор Охрид ТОП ВЕСТИ Хроника

Охриѓанка удрена со шише на домашна прослава

Охрид, 6. јануари 2019 (ОХРИДПРЕС) – Ноќеска, во 03:40 часот по полноќ, во Полициската станица во Охрид, 25-годишната В.Н. од Охрид пријавила дека околу 03:00 часот, додека била на домашна прослава во домот на лицето Н.Л., била физички нападната од 23-годишниот С.К., кој ја удрил со шише.

– Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, информираат од МВР. (Крај)

извор: МВР фото: архива

©OhridPress2019 Доколку преземете некоја содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење