Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Стара Нова година – Василица во хотел „Милениум палас“

Охрид, 7. јануари 2019 (ОХРИДПРЕС) – Дочекајте ја Стара Нова година – Василица, 13-ти јануари во неповторливиот амбиент и вкусните специјалитети на хотел „Милениум палас“.

– И оваа година нудиме одбрана музика, одлично друштво и богато мени со медитеранска салата, домашни колбаси и кременадла како главно јадење, зелник со паричка и капучино торта за десерт. Во цената од 610 денари не е вклучен и пијалокот. За сите кои се надвор од Охрид се нуди аранжман со ноќевање на база на полупансион со вклучена свечена вечера и музика на 13-ти јануари по цена од 35 евра по лице за двокреветни и трокреветни и 45 евра по лице за еднокреветни соби, информираат од хотелот.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

Информации и резервации на телефоните: 046/263-361 и 075/43 22 88 или на маил адресата: millenium_palace@t.mk и hmilenium@t.mk. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

©OhridPress2019 Доколку преземете некоја содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење