Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Автобуски линии за Германија, Швајцарија и Австрија со ТА „Венус Травел“

Охрид, 9. јануари 2019 (ОХРИДПРЕС) – Од ТА „Венус Травел“ од Охрид информираат дека стартуваа автобуските линии за Германија, Швајцарија и Австрија.

– Патувајте сигурно и по најповолни цени до саканата дестинација. Светот не бил никогаш помало место, информираат од ТА „Венус Травел“.

Дополнителни информации можете да добиете на телефонот 046/205-777 или во агенцијата на Булевар „Туристичка“ бр. 50 во Охрид (Скалеста зграда). Посетете ја и веб страната на агенцијата www.venustravel.com.mk. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

©OhridPress2019 Доколку преземете некоја содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење