Економија Избор ТОП ВЕСТИ

СИМПО со стариот и проверен квалитет на нова локација во Охрид

Охрид, 17. јануари 2019 (ОХРИДПРЕС) – Стариот и проверен квалитет на СИМПО производите, од неодамна е на нова локација во Охрид.

– Го префрливме салонот на нова локација, на улицата „15-ти корпус“, наспроти ЕМУЦ. Имаме широка понуда за нашите купувачи на најквалитетен мебел, сега уште и со попуст од 20-30% на целокупниот асортиман. На одредени Outlet производи попустот стигнува и до неверојатни 70%, информираат од СИМПО.

СИМПО продолжува да нуди мебел со душа, а сите заинтересирани дополнителни информации можат да добијат на телефонот: 078/44 11 06. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес