Избор Охрид ТОП ВЕСТИ Хроника

Пожар на паркингот кај охридскиот полигон, изгореа три автомобили (Фото)

Охрид, 14. февруари 2019 (ОХРИДПРЕС) – На паркингот кај полигонот за мали спортови, доцна синоќа избувна пожар во кој изгореа три возила.

Од СВР Охрид информираат дека се прави увид на лице место за да се утврдат причините за пожарот.

Image may contain: one or more people, night and outdoor

Повеќе детали најавија за во текот на денешниот ден. (Крај)

извор: СВР Охрид фото: ОхридПрес