Забава Избор ТОП ВЕСТИ

Маскенбал во Игротеката „Вања“ по повод Денот на шегата

Охрид, 26. март 2019 (ОХРИДПРЕС) – По повод Денот на шегата, во Игротека „Вања“ се организира маскенбал со добро познатите Дизни јунаци Мики и Мини.

– Забавата ќе се одржи во недела, на 31-ви март 2019 година, со почеток во 10:00 часот. Влезот чини само 100 денари, не пропуштајте, порачуваат од Игротеката „Вања“.

Image may contain: text

За сите дополнителни информации можете да ги контактирате на телефонот: 070/269-919. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

©OhridPress2019 Доколку преземете некоја содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење