Избор Локална самоуправа Охрид ТОП ВЕСТИ

Веб порталот Општина Охрид со нов дизајн

Охрид, 8. април 2019 (ОХРИДПРЕС) – По подлго време, охридската локална самоуправа доби нов дизајн на официјалниот веб портал.

На истата адреса, www.ohrid.gov.mk, читателите сега можат да добијат информации поврзани со работата на локалната самоуправа.

На истата недостасуваат дел од старите информации, но страната е далеку попрегледна и полесна за користење. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

©OhridPress2019 Доколку преземете некоја содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење