Забава Избор ТОП ВЕСТИ

The Backdoor Band во четврток ќе го промовираат новиот спот

Охрид, 15. април 2019 (ОХРИДПРЕС) – Групата The Backdoor Band во четврток ќе го промовира новиот видео запис, кој неодамна се снимаше во Охрид.

– Почитувани дами и господа. На 18-ти април, во четврток, ве покануваме на промоција на нашиот нов видеозапис, која ке се одржи во Liquid Cafe со почеток од 22:00 часот. По завршувањето на презентацијата продолжуваме со настап во живо, велат од The Backdoor Band.

Тие испраќаат огромна благодарност до сите кои зеле учество и помогнале во реализацијата на овој видеозапис. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

©OhridPress2019 Доколку преземете некоја содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење