Економија Забава Избор ТОП ВЕСТИ

Bistro Corner денес го прославува третиот роденден

Охрид, 10. мај 2019 (ОХРИДПРЕС) – Едно од најпопуларните места на кое охриѓани го пијат утринското кафе, Bistro Corner денес го прославува третиот роденден.

Image may contain: text

– По повод на нашиот трет роденден, Ве покануваме денес заедно да ја прославиме позитивната и успешна приказна наречена Bistro Corner. За овој настан да биде на ниво кое му доликува ќе се погрижи препознатливото дуо од Кавадарци Пикси и Ване. Настанот ќе биде подржан од Златен Даб и екипата на Jack Daniels од каде најавуваат промоција на Златен Даб 4+2 гратис и Jack Daniels од 0,5 литри кој ќе чини 1.500 денари. Ве очекуваме, порачуваат од Bistro Corner. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива