Економија Избор ТОП ВЕСТИ

„Тамаро“ ЦЕНОТЕКА од 15-ти до 22-ри мај: Внимаваме на секој денар

Охрид, 15. мај 2019 (ОХРИДПРЕС) – Охридските „Тамаро“ маркети продолжуваат со нивната ЦЕНОТЕКА, односно неделните супер-атрактивни понуди на производи по најниски цени.

Понуда за оваа недела (акцијата трае од 15-ти до 22-ри мај):

– Внимаваме на секој денар, порачуваат од „Тамаро“ маркетите. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: „Тамаро“