Избор Охрид

Прекин во водоснабдувањето на „Димитар Влахов“ и „Климент Охридски“

Охрид, 5.октомври 2015 (ОХРИДПРЕС) – Поради интервенција на водоводната линија денес, ќе има прекин во водоснабдувањето на улиците „Димитар Влахов“ и „ Климент Охридски“, информираат од МЈП Проаква Водовод Охрид.

Прекинот во водоснабдувањето ќе трае до пладне.(Крај)

извор:ОхридПрес фото:архива

©OhridPress2019 Доколку преземете некоја содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење