Избор Партии

Радмила Шекеринска во петок на трибина во Охрид

Охрид, 30. март 2016 (ОХРИДПРЕС) – Во петок, на 1-ви април, во Домот за култура „Григор Прличев“ во Охрид, со почеток 19:30 часот ќе се одржи трибина на СДСМ.

– Гостин на трибината ќе биде Заменик претседателот на СДСМ Радмила Шекеринска, информираат од партијата. (Крај)

извор: СДСМ фото: СДСМ

©OhridPress2019 Доколку преземете некоја содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење