Избор Охрид навечер

The Backdoor band повторно во Тераса „Аквариус“

Охрид, 11. ноември 2017 (ОХРИДПРЕС) – Групата The Backdoor Band вечерва повторно ќе има свој настап во Тераса „Аквариус“.

Љубителите на рок музиката повторно ќе може да уживаат во нивните авторски песни, како и избор на песни од светската рок сцена. Свирката е со почеток во 22:00 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива