Избор Охрид навечер

DJ Marte Naumoska вечерва во Cocktail bar – Hemingway во Охрид

Охрид, 2. декември 2017 (ОХРИДПРЕС) – Популарната DJ Marte Naumoska вечерва ќе настапи со сет во Cocktail bar – Hemingway во Охрид.

– Во 21:00 часот оваа вечер голем земјотрес со епицентар во Охрид. Спавај мирнооо и не плаши се Охриде, тоа е луда и незаборавна журка на ДЈ Марте и нејзините фанови, во Cocktail bar – Hemingway во Охрид, напиша таа на нејзиниот профил на Facebook. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива