Забава Избор Охрид навечер

Во четврток нова afterwork забава во бистро Корнер

Охрид, 6. декември 2017 (ОХРИДПРЕС) – Поради продолжениот викенд, вообичаениот петочен afterwork во бистро Корнер, оваа недела ќе се случи во четврток, на седми декември,  инфомираат од бистро Корнер.

Ги Запознаваме Ретките Болести

Забавата започнува во 17:00 часот, а за неа овој пат ќе се погрижат „Balkan Jam“. Од бистро Корнер најавија и новина, после секоја афтерворк со свирка во живо, забавата ќе продолжи со сет на ДЈ Крејзи Славе.

Овој пат за присутните ќе има промоција на Jack Daniels со специјална промо афтерворк цена од 130 денари.

– Бидете дел од најубавите забави во градот, порачуваат од бистро Корнер. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес