Економија Избор

Стара Нова година – Василица во хотел „Милениум палас“

Охрид, 5. јануари 2018 (ОХРИДПРЕС) – Поминете ја Стара Нова година – Василица, 13-ти јануари во неповторливиот амбиент и вкусните специјалитети на хотел „Милениум палас“.

– И оваа година нудиме одбрана музика, одлично друштво и богато мени со мешана салата, сирење, кашкавал и зелник како предјадење, домашни колбаси и шпиковано пилешко како главно јадење и торта за десерт. Во цената од 800 денари е вклучен и пијалокот – наливно вино, пиво, узо, коњак или пелинковац, газиран и негазиран сок или вода, информираат од хотелот.

mileniumvasilicaИнформации и резервации на телефоните: 046/263-361 и 075/43 22 88. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива