Здравје Избор

Презентација на wellness производи во кафе бар Шила

Охрид, 24. јануари 2018 (ОХРИДПРЕС) – Утревечер во кафе барот Шила ќе се одржи презентација на wellness производи.

Присутните ќе бидат запознаени со со нивните придобивки, а ќе може и да ги дегустираат.
Специјален гостин ќе биде Жанко Зш Голабоски.

Презентацијата е со почеток во 18:00 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

©OhridPress2019 Доколку преземете некоја содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење