Избор Охрид навечер

DJ Baba и Андреј и Цвијо во Бистро Корнер

Охрид, 26. јануари 2018 (ОХРИДПРЕС) – Afterwork и вечерна забава во Бистро Корнер.

Afterwork забавата започнува од 17:00 часот, а задолжен за одлично расположение по заокружување на работните обврски ќе биде DJ Baba.

corner agenda

Вечерва пак од 21: 30 часот настапува дуото Андреј и Цвијо.

Уживајте во пријатната атмосфера на Бистро Корнер, на почетокот од охридската чаршија (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива