Забава Избор

Шоу на ѕвездите на standup.rs и Никола Тодороски во Џез Ин

Охрид, 31. јануари 2018 (ОХРИДПРЕС) – Ѕвездите на standup.rs Ана Златановиќ и Никола Силиќ со шоу во охридскиот клуб Џез Ин.

Ги Запознаваме Ретките Болести

Домаќин на шоуто е нашиот Никола Тодороски.

Шоуто ќе се одржи во недела, 4-ти февруари со почеток во 21:00 часот.

Билетите во ограничен број се веќе пуштени во продажба во музичката продавница ЗЗ Топ по цена од 200 денари. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива