Економија Избор Охрид

Ново место за забава и дружење во Охрид „Central Irish Pub“ (Фото)

Охрид, 4. февруари 2018 (ОХРИДПРЕС) – Угостителската понуда во Охрид од синоќа е побогата за уште едно ново место за забава и дружење, новиот „Central Irish Pub“.

Ги Запознаваме Ретките Болести

crncodukan3crncodukan4Се наоѓа на улицата „Македонски Просветители“ во строгиот центар на Охрид, на локацијата на поранешниот „Балабан“ бар.

crncodukan2Сопствениците ветуваат пријатно место за дружење и проверена забава. Наскоро ќе има и вкусни специјалитети од кујната на „Central Irish Pub“, кои ќе бидат збогатени со одбрана музика. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива