Избор Охрид Хроника

Исчезна 60-годишен охриѓанец

Охрид, 8. февруари 2018 (ОХРИДПРЕС) – 57-годишната Н.С. од Охрид, во текот на вчерашниот ден, пријавила во СВР Охрид дека околу 03:40 часот исчезнал нејзиниот сопруг, 60-годишниот Д.С.

Од секторот информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. (Крај)

извор: МВР фото: архива