Избор Култура

Хуманитарна продажна изложба во кафе бар Shilla

Охрид, 8. март 2018 (ОХРИДПРЕС) – Утревечер во кафе барот Shilla ќе се одржи хуманитарна продажна изложба.

Ќе бидат презентирани дела, нацртани од страна на членовите од Интеракт клуб од Охрид.

Отворањето на изложбата е во 20:00 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива