Економија Избор

Оглас за вработување: Тур операторот BtB Tour има потреба од менаџери по туризам

Охрид, 20. март 2018 (ОХРИДПРЕС) – Тур операторот BtB Tour има потреба од менаџери по туризам.

– Предност имаат лицата со завршен факултет по туризам, како и соодветно работно искуство. Телефон за дополнителни информации: 071/333-214. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива