Избор Охрид навечер

Забава во бистро Корнер со Пикси и Ване

Охрид, 21. март 2018 (ОХРИДПРЕС) – И овој петок продолжуваат одличните вечерни забави во бистро Корнер.

Како загревање за викенд, забавата овојпат им е доделена на Пикси и Ване. Почетокот е закажан за 22:00 часот.

corner zabava

– Бидете дел од најубавите забави во градот, порачуваат од бистро Корнер. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива