Избор Охрид

Помал пожар во хотел во центарот на градот

Охрид, 12. мај 2018 (ОХРИДПРЕС) – Помал пожар се случи вечерва, нешто по 19:30 часот во техничките простории на хотел во центарот на градот.

Наскоро повеќе информаии. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес