Избор Охрид навечер

Плажа Ambrosia утре ја отвора сезоната со настап на DJ Nasty DeLuxe

Охрид, 13. јуни 2018 (ОХРИДПРЕС) – Популарната плажа Ambrosia утре и официјално ја отвора новата летна сезона со настап на DJ Nasty DeLuxe.

Забавата ќе започне во 19:00 часот, а влезот за сите посетители е слободен.

Image may contain: 2 people, text

Со DJ Nasty DeLuxe ова лето ќе можете да се дружите и на плажа „Градиште“, каде официјалното отворање е закажано за 16-ти јуни. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива