Забава Избор Охрид навечер

Забава со Dj Jane вечерва во Cuba Libre (Havana) Club

Охрид, 20. јуни 2018 (ОХРИДПРЕС) – Еден од најдобрите охридски Дџ-и, Dj Jane вечерва ќе испорачува свежи денс битови на подиумот на Cuba Libre (Havana) Club.

Забавата започнува во 23.59 часот.

Dj Jane е главен уредник на Супер радио, најслушаната локална радио станица во државата. Неговата авторска емисија Disco Heaven веќе полни 13 години можете да ја слушате секоја сабота во редовниот термин од 20-22 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес