Избор Охрид навечер

Dj Dimitris Patsis вечерва во Discoteque Park во Охрид

Охрид, 30. јуни 2018 (ОХРИДПРЕС) – Најдобриот грчки Dj Dimitris Patsis вечерва ќе има настап во Discoteque Park во Охрид.

– Повелете вечерва, повторно на одлична журка со Dimitris Patsis по полноќ во Дискотека Парк. Како и секогаш тој внесува посебна енергија и создава одлична атмосфера, порачуваат организаторите. Image may contain: 1 person, smiling, indoor

Дополнителни информации за настанот и резервации на телефонот: 078/251-891. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива