Избор Охрид Хроника

Маж пронајден мртов во паркиран автомобил во близина на реката Сатеска

Охрид, 10. јули 2018 (ОХРИДПРЕС) – Маж на возраст од 61 година бил пронајден мртов во паркиран автомобил во близина на реката Сатеска, јави порталот Охрид 1.

Истиот извор јавува дека лицето во возилото било пронајдено само.

Од СВР Охрид најавуваат повеќе детали во текот на утрешниот ден. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива